Кредит онлайн цілодобово

Термінова потреба в коштах може виникнути в будь-який момент — навіть вночі. Добре, коли в такий момент в гаманці або на карті знайдеться потрібна сума, але що робити, якщо всі запаси давно вичерпані і немає можливості або бажання дзвонити друзям і прохати про допомогу.

Оптимальним рішенням у подібній ситуації може стати звернення до мікрофінансової організації, де можна отримати кредит онлайн 24/7. Термінові позики оформляються на короткі терміни і на невеликі суми. Гроші переводяться на картку через 10-15 хвилин після звернення.

У компанії Тенґо займ цілодобово можуть отримати представники всіх соціальних груп: від студентів до пенсіонерів. Гроші видаються без дзвінків і перевірок кредитної історії. Мета оформлення кредиту, сфера зайнятості, освіта клієнта не мають значення. Ви можете витратити гроші на весілля, термінову покупку, ремонт або поїздку на море. Ми не ставимо зайвих питань і не пред'являємо жорстких вимог — все для того, щоб вам було максимально комфортно співпрацювати з нами.

Оформляється цілодобовий кредит через інтернет. Процедура подачі заявки нічим не відрізняється від тієї, що передбачена для отримання стандартної позики. Зайти на наш сайт можна як з мобільного телефону, так і з комп'ютера.

В цей час ви можете перебувати в будь-якому місці: на роботі, вдома, в магазині або на відпочинку. Головне, щоб у вас з собою були паспортні дані та картка.

Чому Tengo видає кредити цілодобово?

Фахівці нашої компанії кожен день працюють над удосконаленням кредитних послуг. Ми намагаємося йти в ногу з часом, щоб бути максимально корисними для своїх клієнтів. У нас можна отримати кредит на картку цілодобово на простих і доступних умовах. Ви можете звернутися до нас в будь-який момент — рано вранці або пізно вночі. Заявка буде оброблена миттєво.

У компанії Tengo можна отримати кредит цілодобово, тому що:

 • для оформлення позики не потрібно відвідувати офіс компанії;
 • гроші видаються без довідки про доходи — тільки на основі паспорта та ІПН;
 • ми йдемо назустріч у складних ситуаціях, незалежно від часу доби;
 • ми не турбуємо дзвінками родичів клієнтів для підтвердження їх платоспроможності;
 • заявки на короткострокові позики обробляються автоматично.

Щоб отримати швидкий кредит вночі, потрібно вибрати суму і термін кредиту на калькуляторі, який знаходиться на головній сторінці сайту Tengo. Можна отримати гроші в борг до 25 000 гривень. Термін погашення не повинен перевищувати 120 днів. Після того, як ви натиснете кнопку Отримати кредит, відкриється сторінка з анкетою. Її потрібно заповнити повністю і без помилок. Далі потрібно пройти верифікацію картки і підписати кредитний договір. Якщо ви все зробите правильно, вже через хвилину на ваш рахунок надійдуть кошти.

Переваги цілодобового кредиту від Tengo

Онлайн-кредити від МФО зручні тим, що їх можна отримати швидко, не виходячи за межі свого житла. Завдяки спеціальним програмам-роботам, ви можете отримати мікрокредит онлайн вночі без зайвих складнощів і бюрократичних процедур. Скорингова система швидко проаналізує ваші дані і співставить їх з кредитними вимогами компанії. Якщо ви без порушень виконаєте всі умови, то вже дуже скоро зможете отримати гроші на картку без відмов.

Оформити позику цілодобово онлайн в компанії Тенґо можна з комфортом і вигодою.

Наші послуги мають такі переваги:

 • економія часу: кредит оформляється без відвідування офісу компанії;
 • широкий доступ: отримати гроші можна, перебуваючи в будь-якому населеному пункті України, де є інтернет;
 • швидка відповідь: рішення по заявці приймається за 5 хвилин;
 • мобільність: гроші можуть бути переведені на картку будь-якого банку;
 • самостійність: позичальник сам вибирає умови кредитування;
 • пролонгація: термін договору можна продовжити на 3,7 або 15 днів;
 • лояльність: отримати кредит на картку 24/7 можна навіть з поганою кредитною історією;
 • акції та розіграші: проводяться регулярно для нових і постійних клієнтів.

Тенго — це компанія, яка працює чесно і безпечно. Ваші особисті дані, а також інформація про фінансові операції будуть надійно захищені.

Звертайтеся до нас, навіть якщо ви не впевнені в тому, що заявка буде прийнята. За відправку запиту кошти не стягуються. Пам'ятайте, що більше шансів отримати позику матимуть ті клієнти, які повністю і без помилок заповнять анкету, а також ті, які неодноразово зверталися в нашу компанію.

Оформити кредит цілодобово на картку можна з будь-якої точки України. Якщо вам потрібні гроші прямо зараз — ви точно звернулися за адресою!

Автор: Сервіс “Tengo”
01.09.2020
views
24399  переглядів
shares
5