Ідентифікація на сайті за допомогою BankID

Переваги та безпека

Тепер наші клієнти можуть проходити реєстрацію на сайті за допомогою сервісу BankID НБУ. Дана система потрібна для того, щоб усі українці мали доступ до фінансових, державних і комерційних послуг, які вимагають верифікації.

У чому переваги реєстрації через BankID?

  • Це безпечно. Ти вводиш дані на сайті свого банку, в якому маєш рахунок. Банк відправляє дані, які клієнти вже надавали при реєстрації (ПІБ, ІПН, паспортні дані, місце реєстрації), нашому сервісу у зашифрованому вигляді. Тобто ти вводиш ці дані не у нас при реєстрації, а в пару кліків на сайті банку, якому довіряєш і в якому маєш рахунок.
  • Ти отримуєш схвалення з більшою ймовірністю, бо підтвердження через банк — гарантія довіри до тебе, як до позичальника. Дана авторизація передбачає наявність більшої кількості інформації про тебе значно збільшує шанси на схвалення кредиту.
  • Верифікація для клієнтів є безкоштовною.

Як пройти ідентифікацію через BankID на Tengo?

Для ідентифікації через BankID виконай наступні дії:

Вибери серед переліку банк, клієнтом якого ти є.

Під час проходження BankID потрібно надати дозвіл на геолокацію.

На сайті банку або у мобільному банкінгу введи свої дані (логін і пароль) для авторизації. 

Підтвердь передачу даних. Після введення інформації дочекайся обробки запиту. Зазвичай це не займає більше ніж 15 секунд.

Після того, як у тебе з'явилося сповіщення про те, що ідентифікація через BankID пройшла успішно, заповни форму заявки й дочекайся рішення по кредиту.

Система BankID доступна 24/7 та дозволяє конфіденційно передавати свої дані, прискорювати процес отримання позики і в майбутньому ще швидше отримувати рішення за кредитом.

Автор: Сервіс “Tengo”
12.05.2021
views
140612  переглядів
shares
336