Пролонгація Tengo

Зараз можливість пролонгації доступна тільки для продукту PDL кредит та PDL мікрокредит. Інформацію про можливі наслідки дивись тут.

Переваги пролонгації

У Tengo можна оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів. Послуга передбачена для тих, хто не встигає погасити онлайн-кредит вчасно. Продовживши термін дії кредитного договору, ти зможеш далі користуватися позикою без нарахування пені та штрафів за прострочення.

УВАГА! Тепер при пролонгації ти можеш погасити не тільки процентний борг, а й частину тіла кредиту. У сукупності за продовження кредитної угоди тобі доведеться сплатити частину тіла кредиту, частину фактично нарахованих відсотків і додаткову комісію за підключення послуги.

При пролонгації тіло кредиту зменшується залежно від терміну: -3% від суми при продовженні на 3 дні, -5% від суми при продовженні на 7 днів і -10% від суми при продовженні на 15 днів.

Збільшення терміну погашення позики

Відсутність відсотків за прострочення

Просте оформлення у декілька кліків

Оформити пролонгацію

Як оплатити пролонгацію Tengo?

Оплатити пролонгацію Tengo можна:

З особистого кабінету без авторизації

Детальніше

Через Приват 24 та термінали Приватбанку

Детальніше

Через термінали EasyPay

Детальніше

У чому плюси нової системи пролонгації Tengo?

Tengo пропонує продовжити термін погашення кредиту на 3, 7 або 15 днів: з оплатою частини основного боргу і процентного. У результаті сума позики може бути знижена на 3%, 5% і 10%, в залежності від терміну пролонгації. Така система допомагає 80% наших користувачів поступово зменшувати суму процентного боргу і погашати тіло кредиту.

При пролонгації автоматично списується частина боргу. Через зниження суми позики — зменшується сума відсотків. Позичальник продовжує користуватися кредитними коштами, але при цьому боргове навантаження послаблюється, а він не йде в прострочення.

Як переглянути історію пролонгації?

В особистому кабінеті зайди в розділ "Мої кредити".

Натисни "Історія пролонгацій". За бажанням можна сформувати довідку про операцію, натиснувши на "Додаткова угода про операцію".

Автор: Сервіс “Tengo”
13.02.2017
views
92438  переглядів
shares
33