Блог

5 банків із найвигіднішими кредитними картками

Кредитна картка вважається найпопулярнішим банківським продуктом. Позикові кошти можна використовувати будь-якої миті майже без відсотків у межах пільгового періоду. За допомогою кредитки можна розраховуватися за покупки в торгових точках та онлайн-магазинах, оформляти розстрочку, подорожувати без обмежень, отримувати кешбек та відсоток на залишок власних коштів.
Чит. далі >>>

Чи підвищуватимуть банки ставки за депозитами у 2022 році?

Ставки за депозитами в Україні зростають не так швидко, як хотілося б клієнтам банків. У листопаді середня прибутковість гривневих вкладів була на рівні 7,19–8,68% річних. Відсотки за валютними депозитами були ще нижчими: у межах 0,43–1,05% у доларах та 0,24–0,48% у євро.
Чит. далі >>>

10 кредитних компаній, які стали лідерами ринку у 2021 році

Добігає кінця 2021 рік. Ми вирішили підбити підсумки та сформувати рейтинг найкращих мікрофінансових компаній на ринку України. Ми розповімо вам, як обирали лідерів та які умови кредитування пропонують клієнтам топові організації.
Чит. далі >>>

Як змінилася середня зарплата українців за 2021 рік?

Середня зарплата в Україні, незважаючи на пандемію коронавірусу, продовжує зростати. З початку 2021 року її розмір збільшився із 12337 гривень у січні до 14239 у вересні. Про це повідомляється у звіті Державної служби статистики. Найвищу зарплату зафіксовано у Києві. Мешканці столиці заробляють у середньому 20 658 гривень, що на 3 125 гривень більше, ніж у січні 2021 року. Усі дані вказано у номінальних значеннях.
Чит. далі >>>

Партнер Тенго компанія Мілоан презентувала застосунок для AppStore

Оформити кредит від Мілоан тепер можна з айфону лише за 10 хвилин. Застосунок компанії нещодавно з'явився у безкоштовному доступі в AppStore. Тепер подати заявку на мікропозику можна де б ви не знаходилися, адже телефон завжди під рукою. У будь-який момент можна зайти в додаток, зробити кілька кліків та отримати гроші на картку. Зручно, чи не так?
Чит. далі >>>

Що таке страхування кредиту і які програми є в Україні?

При оформленні кредиту банки дуже часто пропонують клієнтам страховку, стверджуючи, що це обов'язкова послуга. Чи так це насправді? Чи можна відмовитися від страховки, адже це додаткові витрати для особистого бюджету...
Чит. далі >>>

Дивись українське: 5 кращих фільмів українського виробництва

Український кінематограф за останні 10 років змінився до невпізнання. Зараз в нашій країні на різних студіях проводяться зйомки 30 фільмів, в яких беруть участь не тільки українські, але навіть європейські і голлівудські зірки. А ще наші кінострічки по кілька разів на рік привозять нагороди з найпрестижніших міжнародних фестивалів.
Чит. далі >>>

Що таке грейс-період по кредитній картці?

Що таке грейс-період? Це можливість користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків. Подібна перевага надається власникам кредитних карток. Тривалість грейс-періоду встановлюють банки. Термін може становити 30, 60, 90 і навіть 120 днів. Іноді грейс-період ще називають "пільговим" або "безвідсотковим".
Чит. далі >>>

Найвідоміші громадські організації України у 2021 році

Простими словами, громадські організації — це групи фізичних або юридичних осіб, яких об'єднують однакові інтереси і цілі. Громадські організації бувають молодіжні, дитячі, жіночі, спортивні, політичні, наукові, економічні, релігійні, благодійні. В Україні зареєстровані тисячі подібних об'єднань і кожне з них заслуговує на увагу. Ми вирішили розповісти про найвідоміші громадські організації та напрямки їх діяльності.
Чит. далі >>>