Кредит без перевірки кредитної історії — чи можна отримати в Україні?

Кредитна історія — це досьє позичальника, в якому є інформація про всі оформлені ним позики. При великій кількості прострочень, наявності проблемних кредитів знову отримати гроші в борг буде складно. Що ж робити позичальникові, якому терміново потрібні кошти, а кредитний рейтинг не дозволяє звертатися до банку? Де знайти компанію, яка видає кредити без перевірки кредитної історії в Україні, без довідки про доходи, застави та поручителів?

Компанія Tengo зовсім недавно з'явилася на ринку, але вже встигла зарекомендувати себе в якості надійного кредитора. Скориставшись цим сервісом, кожен бажаючий може отримати кредит без перевірок платоспроможності, дзвінків родичам, черг і паперової тяганини. Позики оформляються без затримок — на основі паспорта, ІПН та інформації в анкеті.

Щоб отримати мікропозику без перевірки кредитної історії, потрібно всього лише подати заявку на офіційному сайті МФО. У ній слід вказати суму і термін, протягом якого ви зможете повернути кошти. Запит буде оброблятися автоматичною системою. Вже через 5 хвилин ви дізнаєтеся відповідь і отримаєте свої гроші.

Як взяти кредит без відмови та перевірок?

Існують три основні види фінансових організацій, які видають кредити громадянам України. Це банки, ломбарди і мікрофінансові компанії. Ломбарди спеціалізуються на заставних кредитах. У банках без перевірки кредитної історії (Україна) отримати гроші в борг неможливо. Фінансові установи ніколи не підуть на ризик і не оформлять клієнту кредит "наосліп". Перед прийняттям рішення банки завжди моніторять інформацію в БКІ, перевіряють позичальника через скорингову систему, оцінюють його платоспроможність. На основі отриманих даних, формується відповідь. Якщо в ході перевірки випливе інформація, яка не відповідає політиці кредитування конкретної фінустанови, заявка буде відхилена.

У мікрофінансових компаніях онлайн-заявки на кредит без перевірки кредитної історії розглядаються нарівні з іншими. Зокрема компанія Тенґо надає фінансову підтримку клієнтам, які мають прострочення в інших організаціях, тим самим допомагаючи їм покращити загальний кредитний рейтинг. Нагадаємо, що отримавши короткострокову позику на невелику суму і вчасно її погасивши, можна поправити кредитну історію. Чим більше таких позик — тим кращий ефект.

Варто відзначити, що проблеми з оформленням кредиту можуть виникнути не тільки у позичальників з простроченням, а й у людей, які ніколи раніше не брали гроші в борг у фінансових організаціях. Особливо насторожено до них відносяться банки, адже при відсутності кредитної історії складно передбачити, як позичальник буде виконувати боргові зобов'язання.

У компанії Тенґо діє інша кредитна політика. Тут отримати кредит без кредитної історії ви зможете без особливих складнощів. Гроші надійдуть на вашу картку вже через 15 хвилин, якщо ви виконаєте наступні п'ять кроків:

  • зареєструєтесь на сайті;
  • вкажете суму і термін кредиту;
  • заповните анкету, вказавши достовірні дані;
  • успішно пройдете верифікацію картки;
  • підпишете кредитний договір.

Процедура оформлення мікрокредиту здійснюється в онлайн-режимі. З документів потрібні лише паспорт та код.

Як погасити позику з поганою кредитною історією?

Якщо вам все-таки вдалося отримати моментальний займ на картку без перевірок в Україні, ви повинні з відповідальністю поставитися до виконання боргових зобов'язань і погасити позику вчасно. Це підвищить ваші шанси на отримання кредитів в майбутньому.

Повернути позику, оформлену в Тенго, можна кількома способами:

  • через особистий кабінет на сайті компанії;
  • на сайті карткою без авторизації.

Tengo дозволяє погасити кредит онлайн достроково або частково. Якщо не встигаєш сплатити кредит повністю у заплановану дату, то можеш погашати частинами відповідно до свого графіка платежів. Це дозволить тобі користуватись кредитом далі без нарахування неустойки чи інших платежів за прострочення. Таким чином можна користуватись кредитом до 360 днів, розбивши оплату на 23 платежі. У будь-який день ти зможеш погасити заборгованість повністю, при цьому сплативши відсотки тільки за термін користування кредитом.

Для кожного клієнта складається індивідуальний графік платежів. Знайти його можна в кредитному договорі та в особистому кабінеті. Після повного погашення заборгованості ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон і на пошту. Спостерігати за статусом кредиту можна також в особистому кабінеті.

Отримати кредит без перевірок на картку в Україні цілком реально. Звертайтеся в нашу компанію, щоб якомога швидше розв'язати фінансові проблеми.

Автор: Сервіс “Tengo”
01.09.2020
views
66776  переглядів
shares
32