Автор: Сервіс “Tengo”
12.05.2021
views
262739  переглядів
shares
239

Ідентифікація за допомогою фото на сайті Tengo

Пройти фотоідентифікацію клієнти компанії можуть при заповненні заявки на отримання позики. Такий спосіб верифікації дозволяє збільшити свої шанси на отримання позики, але не є обов'язковим у 100% випадків.

Обов'язковою фотоідентифікація може бути для клієнтів, які запитують велику суму позики та не є постійними споживачами кредитів Tengo.

Про те, як пройти ідентифікацію за допомогою BankID можна прочитати за посиланнями:

Ідентифікація з BankID

Як пройти ідентифікацію на Tengo за допомогою телефону?

Вибери суму і термін позики на калькуляторі. Натисни "Отримати кредит" та зареєструйся в особистому кабінеті.

Вгорі форми заявки натисни "Ідентифікація з фото" і обери тип документа, з яким будеш проходити ідентифікацію — паспорт старого зразка або ID-карта та натисни "Продовжити".

Дозволь сервісу доступ до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону. Якщо помилково натиснули "Заборонити", докладну інструкцію про те, як знову дозволити доступ до камери читай за посиланням.

Зроби селфі з паспортом на першій сторінці. Зручніше це буде робити на фронтальну камеру. Якщо немає фронтальної камери або одна з камер не працює, докладну інструкцію про те, як пройти ідентифікацію в такому випадку ти можеш прочитати за посиланням. Також важливо зробити фото якісним, щоб можна було визначити текст на документі.

Після того, як зробили фото, можна або натиснути "перефотографувати" і зробити його повторно, або якщо фото відповідає якості — натиснути "Продовжити".

Дочекайся виконання ідентифікації та продовжуй процес отримання позики.

Як пройти фотоідентифікацію на Tengo з комп'ютера?

 1. Вибери суму і термін позики на калькуляторі.
 2. Натисни "Отримати кредит" та зареєструйся в особистому кабінеті.
 3. Вгорі форми заявки натисни "Ідентифікація з фото".
 4. За допомогою телефону відскануй QR-код на екрані комп'ютера. Обери тип документу, з яким будеш проходити ідентифікацію — паспорт старого зразка або ID-картка, та натисни "Продовжити".
 5. Дозволь сервісу доступ до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону. Якщо помилково натиснули "Заборонити", докладну інструкцію про те, як знову дозволити доступ до камери читай за посиланням.
 6. Зроби селфі з паспортом на першій сторінці. Зручніше це буде робити на фронтальну камеру. Якщо у вас немає фронтальної камери або одна з камер не працює, докладну інструкцію про те, як пройти ідентифікацію в такому випадку ви можете прочитати за посиланням. Також важливо зробити фото якісним, щоб можна було визначити текст на документі.
 7. Після того, як зробили фото, ти можеш або натиснути "перефотографувати" і зробити його повторно, або якщо фото відповідає якості — натиснути "Продовжити".
 8. Після цього сервіс запропонує або повернутися до десктопної версії, щоб продовжити процес отримання кредиту з комп'ютера, або залишитися і дозаповнити анкету з телефону.

Якщо продовжили заповнювати заявку з телефону, у верхній частині екрану ти побачиш підтвердження ідентифікації — "Ідентифікація виконана".

Якщо повернулися до десктопної версії, щоб продовжити з комп'ютера, закрий вікно сканування QR-коду за допомогою хрестика у верхньому правому куті.

Якщо закрили це вікно до моменту проходження ідентифікації — перезавантаж сторінку, щоб оновити статус фотоідентифікації.

Що робити, якщо не вдається пройти ідентифікацію через MI browser?

Якщо проходиш ідентифікацію за допомогою MI browser і на екрані з'являється помилка "Неможливо пройти ідентифікацію", вам потрібно:

 1. Зайти у браузер Google Chrome на своєму телефоні.
 2. Перейти за посиланням https://tengo.ua/login
 3. Авторизуватися в особистому кабінеті.
 4. Натиснути кнопку "Ідентифікація з фото".

Якщо залишилися додаткові питання, звертайтеся в форму заявки на сторінці Контакти або за телефоном 0443370037 з 8:00 до 20:00.