Ідентифікація за допомогою фото на сайті Tengo

Пройти фотоідентифікацію клієнти компанії можуть при заповненні заявки на отримання позики. Такий спосіб верифікації дозволяє збільшити свої шанси на отримання позики, але не є обов'язковим у 100% випадків.

Обов'язковою фотоідентифікація може бути для клієнтів, які запитують велику суму позики та не є постійними споживачами кредитів Tengo.

Про те, як пройти ідентифікацію за допомогою BankID можна прочитати за посиланнями:

Ідентифікація з BankID

Як пройти ідентифікацію на Tengo за допомогою телефону?

Вибери суму і термін позики на калькуляторі. Натисни "Отримати кредит" та зареєструйся в особистому кабінеті.

Вгорі форми заявки натисни "Ідентифікація з фото" і обери тип документа, з яким будеш проходити ідентифікацію — паспорт старого зразка або ID-карта та натисни "Продовжити".

Дозволь сервісу доступ до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону. Якщо помилково натиснув "Заборонити", докладну інструкцію про те, як знову дозволити доступ до камери читай за посиланням.

Зроби селфі з паспортом на першій сторінці. Зручніше це буде робити на фронтальну камеру. Якщо немає фронтальної камери або одна з камер не працює, докладну інструкцію про те, як пройти ідентифікацію в такому випадку ти можеш прочитати за посиланням. Також важливо зробити фото якісним, щоб можна було визначити текст на документі.

Після того, як зробиш фото, можна або натиснути "перефотографувати" і зробити його повторно, або якщо фото відповідає якості — натиснути "Продовжити".

Дочекайся виконання ідентифікації та продовжуй процес отримання позики.

Продовжити

Як пройти фотоідентифікацію на Tengo з комп'ютера?

 1. Вибери суму і термін позики на калькуляторі.
 2. Натисни "Отримати кредит" та зареєструйся в особистому кабінеті.
 3. Вгорі форми заявки натисни "Ідентифікація з фото".
 4. За допомогою телефону відскануй QR-код на екрані комп'ютера. Обери тип документа, з яким будеш проходити ідентифікацію — паспорт старого зразка або ID-картка, та натисни "Продовжити".
 5. Дозволь сервісу доступ до камери у вікні, що відкрилося на екрані телефону. Якщо помилково натиснув "Заборонити", докладну інструкцію про те, як знову дозволити доступ до камери читай за посиланням.
 6. Зроби селфі з паспортом на першій сторінці. Зручніше це буде робити на фронтальну камеру. Якщо у вас немає фронтальної камери або одна з камер не працює, докладну інструкцію про те, як пройти ідентифікацію в такому випадку ви можете прочитати за посиланням. Також важливо зробити фото якісним, щоб можна було визначити текст на документі.
 7. Після того, як зробили фото, ти можеш або натиснути "перефотографувати" і зробити його повторно, або якщо фото відповідає якості — натиснути "Продовжити".
 8. Після цього сервіс запропонує або повернутися до десктопної версії, щоб продовжити процес отримання кредиту з комп'ютера, або залишитися і дозаповнити анкету з телефону.

Якщо продовжили заповнювати заявку з телефону, у верхній частині екрану ти побачиш підтвердження ідентифікації — "Ідентифікація виконана".

Якщо повернулися до десктопної версії, щоб продовжити з комп'ютера, закрий вікно сканування QR-коду за допомогою хрестика у верхньому правому куті.

Якщо закрили це вікно до моменту проходження ідентифікації — перезавантаж сторінку, щоб оновити статус фотоідентифікації.

Що робити, якщо не вдається пройти ідентифікацію через MI browser?

Якщо проходиш ідентифікацію за допомогою MI browser і на екрані з'являється помилка "Неможливо пройти ідентифікацію", вам потрібно:

 1. Зайти у браузер Google Chrome на своєму телефоні.
 2. Перейти за посиланням https://tengo.ua/login
 3. Авторизуватися в особистому кабінеті.
 4. Натиснути кнопку "Ідентифікація з фото".

Якщо залишилися додаткові питання, звертайтеся в форму заявки на сторінці Контакти або за телефоном 0443370037 з 9:00 до 20:00.

Продовжити
Автор: Сервіс “Tengo”
12.05.2021
views
299095  переглядів
shares
247