Автор: Сервіс “Tengo”
15.09.2016
views
125364  переглядів
shares
78

Як отримати кредит Tengo

Вибери умови

Усі клієнти Tengo можуть отримати на картку від 500 до 23 000 гривень. Користуватися позикою можна від 1 до 90 днів. 

Скористайся кредитним калькулятором

Вкажи суму і термін на кредитному калькуляторі та відразу ж зможеш побачити загальну суму кредитного боргу з відсотками й кінцевий термін погашення.

Особистий кабінет

Для оформлення першої позики обов'язково потрібно пройти реєстрацію. Для цього слід вказати номер телефону і якщо він не зареєстрований - тобі спливе оповіщення.

Після того як ти надаси згоду на обробку персональних даних та натиснеш кнопку "Зареєструватись" на номер мобільного телефону буде відправлено повідомлення з кодом. Цифри потрібно ввести в спеціальне поле. Клієнтські дані в Tengo знаходяться під надійним захистом. Конфіденційність — гарантована.
Якщо у тебе є обліковий запис - ти можеш натиснути "Увійти" під текстом "Я вже маю акаунт" і увійти в нього ввівши теж код смс"

Реєстрація

Подання заявки на кредит

Ознайомся з правилами та надай згоду на запит та передачу інформації. Натисни "Подати заявку"
Також ти можеш змінити суму кредиту на цьому кроці

Увімкни геолокацію

Далі надай згоду на геолокацію - це обов'язкова функція, яка дає можливість прискорити процедуру отримання кредиту.

Додай платіжну картку

Після цього слід ввести реквізити картки, на яку ти хочеш отримати кредит. Картка повинна бути оформлена на тебе. Детальну інформацію про захист банківських даних можна знайти в розділі Допомога.

Пройди верифікацію

Перевірка картки проводиться для підтвердження того, що позичальник оформляє кредит саме на свій рахунок. У процесі верифікації на рахунку блокується сума до 1 гривні. Після успішної процедури верифікації сума на рахунку розблокується.

Пройди ідентифікацію

У вікні вибери один із можливих способів підтвердження особи через BankID. Таке підтвердження дозволить тобі з більшою ймовірністю отримати позику. Також наш сервіс може запросити пройти ідентифікація через фото, щоб запобігти виникненню шахрайських операцій. Пройшовши ідентифікацію натисни "Підтвердити".

Отримай позику

Протягом п'яти хвилин ти дізнаєшся остаточну відповідь по кредиту. Якщо вона позитивна — тобі надійде SMS-повідомлення з кодом підписання договору. З моменту підписання кодом, договір вважається укладеним

Заявки обробляються автоматично: процедура займає близько 5 хвилин. Іноді заявки на позику відправляються на додаткову перевірку. Ми видаємо кредити без дзвінків, але якщо потрібно буде уточнити якусь інформацію, наш менеджер зв'яжеться з тобою за вказаним номером мобільного: з 8:00 до 20:00. Рішення по кредиту буде відправлено в SMS і на пошту.