Автор: Сервіс “Tengo”
15.09.2016
views
120867  переглядів
shares
78

Як отримати кредит Tengo

Виберіть умови

Усі клієнти Тенґо можуть отримати на картку від 500 до 20 000 гривень. Користуватися позикою можна від 1 до 30 днів. 

Скористайтеся кредитним калькулятором

Вкажіть суму і термін на кредитному калькуляторі і ви відразу ж зможете побачити загальну суму кредитного боргу з відсотками і кінцевий термін погашення.

Створіть особистий кабінет

Для оформлення першої позики обов'язково потрібно пройти реєстрацію. Для цього слід вказати ПІБ, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти. Дані потрібно вводити українською мовою.

Після того як ви дасте згоду на обробку персональних даних, на номер мобільного телефону буде відправлено повідомлення з кодом. Цифри потрібно ввести в спеціальне поле. Клієнтські дані в Тенґо знаходяться під надійним захистом. Конфіденційність — гарантована.

Реєстрація

Заповніть анкету та додайте картку

Вкажіть дату народження, місце проживання, інформацію про доходи та працевлаштування. Перед прийняттям рішення по кредиту ми перевіряємо дані позичальника через скоринговую систему і БКІ. В анкеті потрібно вказувати тільки достовірну інформацію, інакше заявка буде відхилена.

Пройдіть ідентифікацію

У вікні виберіть один із можливих способів підтвердження особи: BankID або ідентифікація через фото. Таке підтвердження дозволить вам з більшою ймовірністю отримати позику. Пройдіть будь-який із способів ідентифікації та натисніть Далі.

Додайте платіжну картку

Після цього слід ввести реквізити картки, на яку ви хочете отримати кредит. Картка повинна бути оформлена на вас. Детальну інформацію про захист банківських даних можна знайти в розділі Допомога.

Пройдіть верифікацію

Перевірка картки проводиться для підтвердження того, що позичальник оформляє кредит саме на свій рахунок. У процесі верифікації на рахунку блокується сума до 1 гривні. Точну суму в копійках потрібно ввести в спеціальне поле в особистому кабінеті. Після успішної процедури верифікації сума на рахунку розблокується..

Отримайте позику

Протягом п'яти хвилин ви дізнаєтеся остаточну відповідь по кредиту. Якщо вона позитивна — на e-mail надійде електронний договір, який потрібно підписати SMS-кодом в онлайн-режимі.

Заявки обробляються автоматично: процедура займає близько 5 хвилин. Іноді заявки на займ відправляються на додаткову перевірку. Ми видаємо кредити без дзвінків, але якщо потрібно буде уточнити якусь інформацію, наш менеджер зв'яжеться з вами за вказаним номером мобільного: з 8:00 до 20:00. Рішення по кредиту буде відправлено в SMS і на пошту.