У чому переваги кредитних послуг Tengo?

Бракує грошей до зарплати? Наближається відпустка, а ти не встигаєш накопичити на поїздку на море? Ніяк не можеш закінчити ремонт у квартирі? Забудь про довгі черги, застави та поруки, які вимагають від своїх клієнтів банки. Більше не доведеться брати гроші в борг у знайомих. Tengo — це швидкий спосіб оформити позику на картку без візитів у відділення і паперової тяганини. Новим клієнтам у нас можна отримати позику на суму до 15 000 гривень. Користуватися позикою можна від 331 до 360 днів. Заходь на наш сайт, заповнюй заявку і вже через 15 хвилин гроші будуть на твоїй картці.

Новим клієнтам

Перший кредит під 0,01%

Рівень схвалення — 95%

Безпечна ідентифікація

Тільки паспорт і код

Отримати кредит

Постійним

Персональні промокоди на знижки

Збільшення кредитного ліміту

Автоматична обробка заявок

Підвищення рейтингу

До особистого кабінету

Оформити позику на нашому сайті можна не виходячи з дому в будь-який час доби. Тому більше не доведеться економити на продуктах і думати, чим оплатити комуналку. Подати заявку на кредит можна як з комп'ютера, так і з телефону. У цей момент ти можеш перебувати на роботі, вдома, в магазині або на відпочинку. Ми приймемо твій запит, перевіримо анкетні дані й швидко перерахуємо потрібну суму на рахунок.

На головній сторінці сайту розміщений калькулятор, за допомогою якого легко можна розрахувати суму кредитного боргу з відсотками. В особистому кабінеті можна побачити термін погашення позики та оплатити кредит. Сайт має простий інтерфейс, що дозволяє легко і швидко користуватися кредитними послугами.

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут.

У Tengo можна отримати кредит з простроченням — без дзвінків родичам і зайвих довідок. Всього пару кліків — і 25 000 гривень надійдуть на твою картку. Здійснюючи погашення не порушуючи термінів, ти зможеш поліпшити свою кредитну історію і підвищити рейтинг позичальника.

Автор: Сервіс “Tengo”
23.01.2017
views
38169  переглядів
shares
59

Завантажуй наш застосунок та отримуй знижку!

Скануй QR код для завантаження

Завантажуй наш застосунок та отримуй знижку!

Завантажити