Автор: Сервіс “Tengo”
23.01.2017
views
32566  переглядів
shares
48

У чому переваги кредитних послуг Tengo?

Бракує грошей до зарплати? Наближається відпустка, а ти не встигаєш накопичити на поїздку на море? Ніяк не можеш закінчити ремонт у квартирі? Забудь про довгі черги, застави та поруки, які вимагають від своїх клієнтів банки. Більше не доведеться брати гроші в борг у знайомих. Tengo — це швидкий спосіб оформити позику на картку без візитів у відділення і паперової тяганини. Новим клієнтам у нас можна отримати позику під 0,01% до 15 000 гривень. Користуватися коштами можна до 90 днів. Заходь на наш сайт, заповнюй заявку і вже через 15 хвилин гроші будуть на твоїй картці.

Новим клієнтам

Перший кредит під 0,01%

Рівень схвалення — 95%

Пролонгація кредиту на 3,7,15 днів

Тільки паспорт і код

Отримати кредит

Постійним

Персональні промокоди на знижки

Збільшення кредитного ліміту

Автоматична обробка заявок

Підвищення рейтингу

До особистого кабінету

Оформити позику на нашому сайті можна не виходячи з дому в будь-який час доби. Тому більше не доведеться економити на продуктах і думати, чим оплатити комуналку. Подати заявку на кредит можна як з комп'ютера, так і з телефону. У цей момент ти можеш перебувати на роботі, вдома, в магазині або на відпочинку. Ми приймемо твій запит, перевіримо анкетні дані і швидко перерахуємо потрібну суму на рахунок.

На головній сторінці сайту розміщений калькулятор, за допомогою якого легко можна розрахувати суму кредитного боргу з відсотками. В особистому кабінеті можна побачити термін погашення позики і при необхідності підключити пролонгацію. Сайт має простий інтерфейс, що дозволяє легко і швидко користуватися кредитними послугами.

У Tengo можна отримати кредит з простроченням — без дзвінків родичам і довідок. Всього пару кліків — і 23 000 гривень надійдуть на твою картку. Здійснюючи погашення не порушуючи термінів, ти зможеш поліпшити свою кредитну історію і підвищити рейтинг позичальника.