Автор: Сервіс “Tengo”
23.01.2017
views
31259  переглядів
shares
43

У чому переваги кредитних послуг Tengo?

Бракує грошей до зарплати? Наближається відпустка, а ви не встигли накопичити на поїздку на море? Ніяк не можете закінчити ремонт в квартирі? Забудьте про довгі черги, застави та поруки, які вимагають від своїх клієнтів банки. Вам більше не доведеться брати гроші в борг у знайомих. Tengo — це швидкий спосіб оформити позику на вашу картку без візитів у відділення і паперової тяганини. Новим клієнтам у нас можна отримати позику під 0,01% до 20 000 гривень. Користуватися коштами можна до 30 днів. Заходьте на наш сайт, заповнюйте заявку і вже через 15 хвилин гроші будуть на вашій картці.

Новим клієнтам

Перший кредит під 0,01%

Рівень схвалення — 95%

Пролонгація кредиту на 3,7,15 днів

Тільки паспорт і код

Отримати кредит

Постійним

Персональні промокоди на знижки

Збільшення кредитного ліміту

Автоматична обробка заявок

Підвищення рейтингу

До особистого кабінету

Оформити позику на нашому сайті можна не виходячи з дому в будь-який час доби. Тому вам більше не доведеться економити на продуктах і думати, чим оплатити комуналку. Подати заявку на кредит можна як з комп'ютера, так і з телефону. У цей момент ви можете перебувати на роботі, вдома, в магазині або на відпочинку. Ми приймемо ваш запит, перевіримо анкетні дані і швидко перерахуємо потрібну суму на рахунок.

На головній сторінці сайту розміщений калькулятор, за допомогою якого легко можна розрахувати суму кредитного боргу з відсотками. В особистому кабінеті можна побачити термін погашення позики і при необхідності підключити пролонгацію. Сайт має простий інтерфейс, що дозволяє легко і швидко користуватися кредитними послугами.

У Тенґо можна отримати кредит з простроченням — без дзвінків родичам і довідок. Всього пару кліків — і 20 000 гривень надійдуть на вашу картку. Здійснюючи погашення не порушуючи термінів, ви зможете поліпшити свою кредитну історію і підвищити рейтинг позичальника.