Автор: Сервіс “Tengo”
01.09.2020
views
12277  переглядів
shares
13

Гроші в борг

Брати гроші в борг, хоч раз в житті доводилося кожному з нас. Приємного в цій процедурі мало: людину потрібно вводити в курс справ, пояснювати навіщо потрібні гроші, переконувати, що вони будуть повернуті в строк. Сьогодні про це можна не турбуватися, адже на фінансовому ринку з'явилося багато організацій, готових видати гроші в борг на карту за 15 хвилин. Оформити короткостроковий кредит можна на будь-які потреби та цілі: до зарплати, на оплату комуналки, покупку побутової техніки, на організацію весілля або подорож. МФО дають гроші в борг онлайн, а це значить, що вам не доведеться нікуди ходити, стояти в чергах і заповнювати купу паперів. Потрібна сума буде перерахована на картку настільки швидко, наскільки вам це необхідно.

Де взяти гроші в борг в Україні?

Tengo — одна з компаній, яка дозволяє отримати гроші в борг онлайн на картку в Україні. На відміну від більшості фінансових установ ми видаємо позики своїм клієнтам 24 години на добу — в будні, вихідні та святкові дні. Місце проживання при цьому не має значення — головне, щоб позичальник був повнолітнім громадянином України. Ви можете розраховувати на терміновий і нічний кредит — без пояснення причин і зайвих перевірок. А ще у нас низькі процентні ставки і бонуси для нових і постійних клієнтів.

Кредит від МФО — це перш за все безпека і надійність. Це простіше і швидше, ніж звертатися в банк або брати гроші в борг від приватних осіб. Вам не потрібно буде давати розписку, платити за послуги нотаріуса, здійснювати передплату, залучати третіх осіб, щоб вони могли поручитися за вас на випадок виникнення фінансових проблем.

Наша компанія ставить мінімальні вимоги до позичальників:

  • громадянство: Україна;
  • вік: від 18 до 65 років;
  • документи: паспорт, ІПН;
  • дохід: не має значення;
  • працевлаштування: офіційне/неофіційне;
  • наявність прострочень: допускається.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню для перевірки клієнтів нам досить паспорта і коду. За цими документами здійснюється скоринг-аналіз позичальника, в ході якого ми дізнаємося про ступінь його боргової відповідальності, наявність штрафів, неоплачених рахунків, відкритих і закритих прострочень по інших позиках. Безсумнівно, у людини, що має чисту кредитну репутацію — більше шансів отримати гроші, проте наша компанія оформляє позики всім категоріям клієнтів, в тому числі і боржникам.

У Тенґо можна отримати:

Якщо вас зацікавив один з видів онлайн-позик, які пропонує наша компанія, швидше заходьте на сайт і подавайте заявку на його оформлення.

Гроші в борг від Tengo. Наші переваги

Існує багато компаній, готових видати кредит на вигідних умовах. Як вибрати одну з них? На що потрібно звертати увагу перш за все?

При виборі МФО експерти радять читати відгуки інших позичальників. Вибирайте компанію, частка негативних відгуків про яку становить не більше 10-15%. Також безпечніше і надійніше брати гроші на картку в борг у кредитора, який тривалий час працює на ринку і міцно стоїть на ногах.

МФО Tengo пропонує своїм клієнтам кредитні послуги високої якості. Вам варто звернутися до нас тому що:

  • у нас можна отримати кредит до 23 000 гривень;
  • кредит можна пролонгувати на 3,7 або 15 днів;
  • ми не просимо вказувати номери поручителів в анкеті;
  • місце проживання, сфера діяльності і рівень доходу не впливають на остаточне рішення.

Якщо ви шукаєте компанію, яка видає гроші в борг цілодобово без поручителів і довідок, швидше за заходьте на сайт Тенґо і подавайте заявку. Ми зробимо все, щоб ви могли якомога швидше вирішити свої фінансові проблеми.