Як комфортно користуватись кредитом Tengo

Тенго було створено для вирішення нагальних потреб у грошах – тут і зараз. Тому його легко отримати та легко сплатити.

При оформленні кредиту, ти можеш обрати на калькуляторі бажаний термін сплати першого платежу (від 1 до 30 днів), однак, для твоєї зручності, договір укладається на термін до 360 днів. Кожен кредит можна сплатити одразу або платити частинами за графіком платежів.

Що таке графік платежів або оплата частинами?

Якщо не встигаєш сплатити кредит повністю у заплановану дату, то можеш погашати частинами відповідно до свого графіка платежів. Це дозволить тобі користуватись кредитом далі без нарахування неустойки чи інших платежів за прострочення. Таким чином можна користуватись кредитом до 360 днів, розбивши оплату на 23 платежі. У будь-який день ти зможеш погасити заборгованість повністю, при цьому сплативши відсотки тільки за термін користування кредитом.

Для кожного клієнта складається індивідуальний графік платежів. Читай детальніше тут.

Нарахування: коли та скільки?

Кредит Tengo містить відсотки, які нараховуються щодня, та комісію за надання кредиту. Комісія за надання кредиту нараховується під час видачі позики та не залежить від кількості днів, протягом яких ви користуєтесь грошима. Щоденні відсотки нараховуються на залишок тіла. Деталі щодо суми комісій та процентної ставки доступні в договорі (в особистому кабінеті). Як орієнтуватись в договорі, читай тут.

Як зрозуміти, що потрібно вносити платіж?

Переглядати дату платежу можна зручно в особистому кабінеті.

Все добре! Просто додай собі нагадування про внесення оплати.

Сьогодні час сплачувати платіж за кредит. В кабінеті виводиться сума платежу за розрахунковий період згідно з графіком платежів.

Так виглядає кабінет, коли пропущено один або декілька платежів хоча б на 1 день. Рекомендуємо якнайшвидше внести суму, вказану в особистому кабінеті.

Я хочу внести платіж раніше, чи потрібно буде щось сплачувати у день платежу?

Так. Відсотки нараховуються щодня, тому якщо платіж було внесено раніше, то частина оплати піде на погашення наступного платежу, що не зупинить нарахування відсотків у поточний період. Ці нарахування сформують суму платежу, який потрібно буде сплатити у день погашення згідно з графіком платежів, щоб не потрапити в прострочення.

Розглянемо на прикладі:

1 травня Іван отримав 7000,00 грн під 0,01% в день (0,70 коп. на день) на перший розрахунковий період 15 днів, комісія за надання кредиту — 0%. Згідно з графіком, Івану треба внести 16-го травня перший платіж у розмірі нарахованих процентів (15 днів х 0.70 коп. = 10,50 грн).

Іван вирішив сплатити 2000,00 грн раніше дати платежу — 10 травня. За 9 днів було нараховано (9 днів х 0.70 коп. = 6,30 грн). Платіж зараховується наступним чином: 6,30 грн на погашення відсотків та 1993,7 грн — на тіло кредиту. 

Таким чином, залишок тіла кредиту після оплати становить 5006,3 грн. На цей залишок і нараховуються відсотки 0,01% в день, що становить вже 0,50 коп. в день.

Ці нарахування до кінця першого періоду складуть 3 грн, які й треба внести Івану 16-го травня, щоб не протермінувати 1-й платіж. Таким чином, Іван зменшив тіло кредиту та суму платежу за розрахунковий період.

Я не встигаю погасити кредит, що робити?

Якщо ти не встигаєш сплатити кредит повністю в перший період, необхідно дотримуватись графіка платежів. Порушення графіка платежів може негативно вплинути на вашу кредитну історію, ускладнити отримання кредиту надалі, а також дозволяє ТОВ «Мілоан» застосовувати заходи, передбачені договором та законодавством за прострочення виконання грошового зобов’язання. Наші менеджери з урегулювання заборгованості зможуть допомогти уникнути ускладнень та зайвих витрат.

Автор: Сервіс “Tengo”
31.05.2024
views
100  переглядів
shares
0