Політика нарахування процентів, кредитні канікули та реструктуризація у період воєнного стану для кредитних договорів укладених до 25.02.2022.

Щодня мільйони українців роблять свій вклад в перемогу: працею, знаннями, вміннями та коштами. Попереду - не лише перемога, а й відбудова України. Ми залишаємось одним з найбільших вітчизняних фінансових інститутів, що забезпечують кредитування населення. Приймаючи до уваги рекомендації Національного банку щодо встановлення кредитних канікул та реструктуризації заборгованості сервіс Tengo застосовує всі можливі заходи підтримки клієнтів. У якості додаткової власної ініціативи нами було припинено нарахування всіх процентів за кредитами з 24.02.2022.

Зараз Україна адаптується до життя у нових умовах.

«Перебудова економіки під нові реалії має стати ключовим фундаментом для перемоги. Тому закликаю всіх! Хто може працювати та має роботу — працюйте. Хто має бізнес на територіях, де немає активних бойових дій — відновлюйте діяльність. Ви — частина економічного фронту! І зараз ви потрібні державі як ніколи!»

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Економічна Правда 12.03.2022

Ми вдячні всім нашим клієнтам, хто в ці складні часи продовжує своєчасно вносити платежі, тим самим забезпечуючи можливість:

 • відновити кредитування тих українців, хто має потребу в коштах;
 • зберегти робочі місця й підтримку родин, здійснення волонтерської діяльності;
 • можливість сплачувати податки державі.

Ми залишаємо нульову процентну ставку у наступних регіонах України, постраждалих від бойових дій:

 • Чернігівська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька, Херсонська, Миколаївська області
 • Окремі райони та населені пункти Житомирської, Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Запорізької областей, перелік яких може оновлюватись.

Для клієнтів з місцем реєстрації на цих територіях проценти і далі не нараховуються.

Для клієнтів, що зареєстровані в інших регіонах України, починаючи з 05.05.2022 встановлюється наступна політика нарахування процентів та погашення заборгованості (з урахуванням змін від 09.01.2023):

Клієнти-позичальники можуть за власними обставинами обирати варіанти подальшого обслуговування кредитної заборгованості:

Для кредитів з погашенням в кінці строку (Pay Day Loan):

 • «КРЕДИТНІ КАНІКУЛИ» - ви можете тимчасово не здійснювати платежі за графіком та періодичні платежі з пролонгації, проте проценти у цьому разі будуть нараховуватися за СТАНДАРТНОЮ ставкою - 1% на день від фактичного залишку кредиту. Розмір стандартної ставки відновлюється з 05.05.2022. Вона застосовується у разі відсутності періодичних платежів з пролонгації кредиту. Але, автоматично зменшується до рівня пільгової ставки - 0,00001% на день протягом відповідного періоду зробленої пролонгації, згідно варіанта «БЕЗ ВІДСОТКІВ». 
 • «БЕЗ ВІДСОТКІВ» - ви можете робити часткове погашення заборгованості з пролонгацією кредитного договору раз на 3, 7 або 15 днів або за умовами реструктуризації. У цьому разі по договору автоматично буде встановлюватися ПІЛЬГОВА ставка - 0,00001% на день. Тобто фактично проценти не будуть нараховуватися протягом обраного вами періоду. Після чого можна зробити наступну пролонгацію пільгового періоду. Таким чином, ви можете поступово повністю погасити кредит протягом кількох місяців без збільшення нарахувань. Про закінчення строку дії пільгового періоду та необхідність зробити черговий платіж надсилаються SMS-повідомлення. За можливості, ви можете зробити кілька пролонгацій поспіль, в цьому разі терміни дії пільгової ставки сумуються. У випадку несплати чергового платежу для пролонгації, клієнт автоматично переходить на обслуговування кредитної заборгованості за варіантом «КРЕДИТНІ КАНІКУЛИ».

В період з 05.05.2022 по 09.01.2023 передбачену кредитним договором комісію за пролонгацію встановлено для всіх позичальників на базовому рівні 1% від суми кредиту. З 10.01.2023 по кредитах по яким не було застосовано програм реструкутризації, повертаються умови пролонгації, що визначені кредитним договором. Умови пролонгації договорів за якими відбулась реструктуризація заборгованості визначаються відповідно до застосованих програм реструктуризації.

Для кредитів з графіком погашення (Installment):

 • Якщо ви здійснюватимете оплату у строки встановлені графіком платежів до кредитного договору, проценти за користування кредитом нараховуються за ПІЛЬГОВОЮ ставкою 0,00001% річних. Тобто фактично проценти не будуть нараховуватися.
 • Якщо заборгованість не погашається згідно графіку платежів, проценти на не сплачену за графіком частину кредиту нараховуються за СТАНДАРТНОЮ ставкою 360% річних.

Для всіх клієнтів залишаються діяти програми реструктуризації заборгованості:

 • Встановлення індивідуального зменшеного періодичного платежу для пролонгації кредиту PDL, зменшення розміру комісії за пролонгацію - Заява на реструктуризацію;
 • Списання залишку всіх нарахованих відсотків та комісій за умови повного повернення тіла кредиту одним платежем - для всіх кредитів.

Ми також підтримуємо загальнодержавну політику спеціальної допомоги тим особам з числа наших клієнтів:

 • хто поніс невідновні втрати;
 • боронить країну зі зброєю у руках;
 • залишився на окупованих територіях;
 • був вимушений поїхати від війни.

Критерії надання та порядок підтримки таких позичальників будуть формуватися з урахуванням законодавчого регулювання, умов державних програм отримання компенсацій та допомоги.

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутись за номером телефону +38 044 337 00 37 щоденно з 9:00 до 20:00.

Для розгляду вашого питання ви також можете направити письмове звернення до компанії Мілоан - у розділі "Контакти".

Автор: Сервіс “Tengo”
29.04.2022
views
22858  переглядів
shares
42