Як зробити фотографію з паспортом?

Існує декілька способів зробити фотографію з паспортом, на якій буде одночасно видно і ваше обличчя, і фотографію на паспорті:

1. Скористайтеся камерою свого смартфона. Натисніть на значок повороту екрану, щоб включити передню камеру. Так буде найлегше зробити якісне фото, ви будете бачити розташування вашого обличчя і паспорта.

2. Якщо на вашому телефоні немає передньої камери, то можна спробувати зробити кілька варіантів фотографій на основну. Цей спосіб не такий зручний, тому що ви самостійно не бачите розташування об'єктів на фото.

3. Можна попросити друзів або близьких сфотографувати вас з паспортом. Це буде найкращим варіантом, щоб зробити якісну фотографію.

4. Також можна скористатися фотоапаратом. Фотографії будуть якіснішими, але зробити їх самостійно буде трохи складніше, ніж на передню камеру телефону.

5. Дуже просто можна зробити фото з паспортом за допомогою веб-камери. Потрібно відкрити будь-який онлайн-сервіс (наприклад, https://webcamtoy.com) і дозволити доступ до камери свого комп'ютера. Запит на дозвіл відкривається автоматично у лівому верхньому кутку. Потім потрібно вибрати відповідний ракурс і зробити фото. Готова картинка може завантажуватися на ваш комп'ютер автоматично або ж після натискання на кнопку Зберегти.

6. Якщо ви не маєте веб-камери на комп'ютері, мобільного телефону або будь-якого іншого гаджета з камерою — можна зробити знімок у фотоательє, який для вас можуть роздрукувати, відправити на електронну пошту або зберегти на зовнішній носій.

Як скинути фото на комп'ютер?

1. Щоб відправити фото на свій комп'ютер і завантажити його на наш сайт, можна скористатися спеціальним шнуром підключення, який з'єднує комп'ютер і телефон. Підключіть телефон до кабелю та USB-входу на вашому комп'ютері. Необхідно у спливаючому вікні вибрати режим перенесення файлів, відкрити папку з фото, вибрати необхідну фотографію та скопіювати її на комп'ютер.

2. Можна відправити фотографію на свою пошту або на сторінку у соц. мережах. Щоб відправити фото на пошту, потрібно зайти до поштової скриньки, ввести e-mail адресу та прикріпити до повідомлення необхідну фотографію. Також можна відправити повідомлення у соціальній мережі, вибравши в діалогах своє ж ім'я (в усіх соц.мережах можливо писати повідомлення самому собі). Після відправки потрібно буде відкрити повідомлення на комп'ютері, зберегти файл та відправити його на сайт.

3. При оформленні заявки на кредит онлайн з мобільної версії Tengo, фотографію можна зробити прямо у процесі заявки та вона автоматично додасться до потрібної форми на сайті. У даному випадку не потрібно копіювати фотографію на комп'ютер — вибір фото доступний у телефонному режимі.