Автор: Сервіс “Tengo”
01.09.2020
views
31126  переглядів
shares
11

Кредит онлайн без дзвінків

Вказувати при подачі заявки номер мобільного телефону вимагають всі кредитні організації. Контакти потрібні для входу в особистий кабінет. У вигляді SMS на телефон також надходить відповідь по заявці. Дзвонити можуть для уточнення даних або з метою інформування про важливі зміни.

Як часто можуть турбувати позичальника МФО і банки по телефону? Де можна в Україні взяти кредит без дзвінків? Чи обов'язково вказувати номери родичів в анкеті? Ці питання хвилюють багатьох позичальників. Ми постараємося допомогти вам отримати на них відповіді.

Якщо ви оформили кредит у банку, будьте готові до того, що дзвінки будуть надходити часто і з будь-якого приводу. Співробітники фінустанов можуть нагадувати про наближення дати чергового платежу, попереджати про покарання за прострочення, вимагати погасити борг. Відповідаючи на подібні дзвінки — будьте вкрай обережні, співробітниками фінустанов часто представляються шахраї. Розголошувати особисті дані можна тільки після твердого переконання в тому, що дзвонять саме з банку і саме за вашим кредитом.

Що стосується МФО, то вони рідко турбують своїх клієнтів по телефону. Всі важливі повідомлення відправляються в текстовій формі: на пошту в особистий кабінет і в SMS. Онлайн займ без дзвінків допомагає економити час і не завдає незручностей, тому він однаково зручний як кредиторам, так і позичальникам.

Компанія Тенго видає позики своїм клієнтам за спрощеною процедурою. У нас ви можете отримати кредит онлайн без дзвінків родичам, застави та поручителів. Все максимально просто і доступно. Гроші будуть перераховані на вашу картку в день звернення.

Як отримати кредит онлайн без дзвінка?

Мікрокредит — це найзручніша форма позики з урахуванням сучасного ритму життя. Головними його перевагами вважається швидкість, мобільність і мінімум вимог від позичальника.

Ми дзвонимо своїм клієнтам тільки в крайніх випадках: коли терміново потрібно уточнити якусь інформацію. В основному це стосується позичальників, які вперше звертаються в компанію.

Подати заявку на кредит можна за 5 хвилин:

  • визначтеся з умовами позики, використовуючи кредитний калькулятор;
  • заповніть анкету, вказавши особисті дані;
  • пройдіть верифікацію картки;
  • дочекайтеся відповіді по заявці;
  • підпишіть кредитний договір;
  • отримайте гроші на картку.

Ми надамо вам кредит онлайн без дзвінків оператора і перевірок якщо ви є громадянином України віком від 18 до 65 років, маєте паспорт, ІПН і діючу картку будь-якого банку.

Кредит без дзвінків і перевірок — наші переваги

Tengo пропонує вигідні умови кредитування як для нових, так і для постійних клієнтів. Співпрацювати з нами вигідно з наступних причин:

  • у нас можна отримати кредит без дзвінків і без довідки про доходи;
  • займ видається на суму до 23 000 гривень;
  • користуватися коштами можна до 90 днів;
  • якщо грошей на погашення не вистачає — договір можна пролонгувати.

У нашій компанії отримати позику на картку без дзвінків можуть навіть безробітні особи та позичальники з простроченням. Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому без особливої ​​необхідності намагаємося їх не турбувати. Якщо у вас виникли труднощі з погашенням кредиту або з'явилися додаткові питання стосовно його статусу, ви самі можете з нами зв'язатися, набравши номер служби підтримки.