Автор: Сервіс “Tengo”
01.09.2020
views
16462  переглядів
shares
3

Кредит без поручителів

Поручитель — це людина, яка зобов'язується погасити заборгованість по кредиту, якщо у позичальника виникнуть фінансові труднощі. Особисті дані поручителя вписуються в договір, тому він є безпосереднім учасником кредитної угоди. Кредити з поручителями в Україні видають банки. Це обов'язкова умова при оформленні позики на велику суму. При цьому до поручителів висуваються такі ж суворі вимоги, як і до позичальників. В якості третіх осіб зазвичай залучають близьких родичів або друзів, з якими склалися міцні довірчі стосунки.

Якщо вам потрібна короткострокова мікропозика на суму до 20 000 гривень і ви не хочете залучати до її оформлення третіх осіб, можна звернутися в одну з мікрофінансових організацій. Наприклад в компанії Тенґо можна отримати кредит онлайн без поручителів, застави та довідок — швидко і легко. Максимальна сума становить 20 000 гривень. Гроші можна отримати на термін до 30 днів. 

Ми завжди готові допомогти, якщо потрібно взяти кредит без довідок про доходи і поручителів терміново, тому що працюємо в онлайн-режимі 24/7. З нашою допомогою ваші фінансові проблеми будуть вирішені в кілька кліків.

Як отримати кредит без довідок і поручителів?

Для того, щоб оформити кредит на картку без поручителів, позичальникові може знадобиться:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • не прострочена банківська картка з позитивним балансом;
  • мобільний телефон та e-mail.

Щоб взяти кредит без довідок і поручителів вперше, потрібно перейти на сайт компанії Тенґо і вибрати умови кредитування: суму і термін. Потім відкриється вікно створення особистого кабінету. Система запропонує заповнити анкету, вказавши ПІБ, паспортні дані, контакти, інформацію про доходи та сферу діяльності. Наступний етап — верифікація картки. Процедура дозволить підтвердити, що ви оформляєте кредит саме на свій рахунок. На вашій картці тимчасово буде заблокована сума до 1 гривні. Точну суму в копійках доведеться вказати в особистому кабінеті в спеціальному полі. Відразу після цього заявка буде відправлена ​​на обробку. Наша система перевірить ваші дані і протягом 5 хвилин сформує відповідь. Якщо вона буде позитивною — на вашу картку відразу надійдуть кошти.

Де видають кредит без поручителів?

Оформити кредит без поручителів на картку можна в банку, ломбарді і МФО. У банку позику без залучення третіх осіб можна отримати в наступних випадках:

  • при знятті грошей з кредитної картки;
  • при оформленні заставної позики;
  • якщо сума кредиту не перевищує 50 000 гривень.

Ломбарди в основному видають гроші під заставу цінного майна. В даному випадку в залученні третіх осіб немає необхідності.

Отримати кредит готівкою без поручителів можна дуже легко, звернувшись в МФО. Зокрема, компанія Тенґо видає своїм клієнтам позики за спрощеною схемою — без перевірки кредитної історії, дзвінків родичам і паперової тяганини. Витрачати отримані гроші позичальник може на будь-які потреби: придбання техніки, похід до лікаря, ремонт, подорож. При цьому потрібно пам'ятати, що відповідно до закону взяти гроші в кредит без поручителів можуть тільки громадяни України віком від 18 років.

Якщо вам підходять наші умови — швидше подавайте заявку на кредит. Ми з радістю допоможемо поліпшити ваше фінансове становище.